POKECáš?

Autor: Marcela Juríčková | 10.9.2018 o 16:19 | (upravené 10.9.2018 o 18:41) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  333x

O úskaliach online randenia, alebo, na čo si dávať pozor, keď hľadáme toho pravého. Nečakajte návod, ani nič extra múdre, ak vás to aspoň trochu pobaví, splnilo to cieľ. Príjemné čítanie prajem.

Človek je tvor naivný a ja som exemplárny príklad. Napriek tomu, že som, myslím, relatívne celkom slušne inteligentná osoba, keď príde na vzťahy, je to na facku, a poriadnu.

So vzťahmi veľa skúseností nemám, v 16tich prvý vzťah, 3 roky, v 20tich druhý, 8 rokov, zásnuby, prsteň a potom rozchod, ale o tom inokedy...No a to máte tak, že keď sa prenesiete cez všetky rozchodové traumy, tak sa začnete rozhliadať, kde by sa našiel nejaký slušný chlap na randenie a možno aj na spoločnú budúcnosť...A tu to príde...Kde takého chlapa nájsť? Toľkí našli spriaznenú dušu online, tak prečo to neskúsiť. Socálna sieť. Áno, viem, som krava, že som sa na to vôbec dala, ale bola som fakt úplne neskúsená. A áno, dala som tomu viac šancí, čiže som aj nepoučiteľná.

Moje úplne prvé rande naslepo cez sieť, pred asi sto rokmi...chalan o asi 2 roky starší, podľa foto vôbec nebol môj typ, ale hovorila som si, že nesmiem byť povrchná a možno len nie je fotogenický, však ani ja nie som úplne dokonalá. Išli sme na kávu asi 100 metrov od môjho domu, ale išla som autom, aby nevedel, kde bývam. Dohodla som sa s maminou, že mi po hodine zavolá, keby niečo, že ma zachráni. Poviem vám, bola to asi najdlhšia hodina môjho dovtedajšieho života. Tak nudného človeka bez akéhokoľvek názoru som nikdy nestretla. Istým spôsobom bol dokonalý, páčilo sa mu všetko, čo mne, akurát, keď som sa opýtala na detaily, tak už netušil, o čom je reč. Chalan bol typ  „kde ma položíš, tam budem“, absolútne nevedel konverzovať, nič ho nezaujímalo, bol, no, ako to povedať, veľmi jednoduchý, čo síce nie je žiadna tragédia, ale teda, uznajte, žiť s niekým, kto nemá na nič názor, by bola hrozná nuda. Po telefonáte som sa narýchlo rozlúčila, že musím súrne ísť domov a odfičala som. Ešte v ten večer mi písal, ako mu bolo so mnou krásne a ja som mu následme zlomila srdce, lebo som mu napísala, že tudy cesta nevede, chlapče, pekne, slušne som mu povedala, že nie sme ani trochu kompatibilní, že jeho energia a moja energia sú dve úplne iné energie, že ja nedokážem spomaliť na jeho tempo a myslím, že moje tempo by jeho rovno zabilo...na čo on, že potrebuje druhú šancu, že on je úplne iný, že je akčný...No, čo vám poviem, nedostal ju. Potom mi tak raz za pol roka napísal sporadicky, že AHOJ...moja odpoveď bola vždy rovnaká „My sme sa už stretli a ja som stále toho istého názoru.“ Po pár rokoch to vzdal. Našťastie.

Potom prišli ďalší, zopár aj osobne, ale teda, stále som slobodná, takže vám je jasné, že princ na bielom koni sa nekonal...ALE! Nakoľko, ako som spomínala, si myslím, že som aspoň priemerne inteligentná osoba, tak som si z toho spravila taký malý sociálny experiment, alebo teda, projekt a postupom času sa vo mne sformulovali nasledovné kategórie chlapov, ktorých stretnete na jednej nemenovanej sociálnej sieti...

Dám ti 2500 eur za fajku

Tak vážení, toto mňa vždy dostane...akože, vážne mu niekto naletí??? Ak by dotyčný aj náhodou mal tie prachy, vážne by si kandidátku hľadal online? A tie, čo mu odpíšu, si fakt myslia, že sú až také dobré? Alebo dúfajú, že keď spozná ich kvality, tak sa možno zamiluje a bude z toho „žili šťastne, kým nepomreli“? Ach jaj...

Som ženatý, ale nudím sa...

Z týchto mi je na grc. A viete čo? Ja som sa spočiatku dokonca nor,álne snažila ich presviedčať, že to nie je správne, že by mali s manželkou radšej popracovať na vzťahu, aby sa znova zblížili, proste som sa hrala na Matku Terezu, ale oni sa doma v skutočnosti nenudia, oni sú proste hajzli, ktorí si ho nedokážu udržať v nohaviciach a hľadajú online zábavku. Myslím si, že väčšina z nich sa chce len virtuálne pobaviť, to ich však ani trochu neospravedlňuje. Dnes už nepresviedčam, už len ignorujem.

Hľadáme niekoho do trojky

Na toto sa ťažko hľadajú slová, ale aspoň to partneri robia spolu...keby ste náhodou pochybovali, na takéto správy nikdy neodpovedám...

Ahoj!...Haloooo!...To som až taký hrozný, že ani neodpíšeš?

Tak tu to zaváňa, alebo radšej smrdí, serióznymi problémami s egom. Ten človek ani nepomyslí, že ste možno v práci a nemáte celý deň na písanie si s cudzími chlapmi, ktorí sa vás snažia, aspoň virtuálne, pretiahnuť. Nie, on to hneď berie vzťahovačne, hneď vám vynadá a vy sa potom tvárte poctene, že vám vôbec napísal...no kto už by nechcel takého chlapa?! Vážení muži tohto typu, prosím, uvedomte si, že svet sa nekrúti len okolo vás, skúste brať ohľad na iných a potom možno uvidíte, že celý svet sa naozaj nespriahol proti vám.

Masáž chodidiel mojím jazykom? ...a podobné úchylky...

Kto má slabý žalúdok, nech túto časť preskočí! Varovala som vás! Ponúkali mi peniaze za moje použité nohavičky a predpokladám, že to nebolo za účelom výcviku pachových prác u policajných, či záchranárskych psov. Tiež si viacerí chceli kúpiť jogurt, v ktorom by som si umyla nohy. Potom som dostala ponuku za peniaze postúpať v lodičkách dotyčnému po jeho najcitlivejších partiách, chudák, zrejme si nebol vedomý mojej váhovej kategórie, ten by už svoje cennosti v živote nebol použil po mojom postúpaní...Ja akože nechcem nikoho súdiť, ale myslím si, že ak má niekto takéto chúťky, mal by si najprv zistiť preferencie druhej strany, než na ňu s týmto vyrukuje, mňa osobne správy tohto typu dosť zaskočia zakaždým...a nie, ani na tieto neodpisujem!

Hľadám vážny vzťah...Čo máš rada v posteli? Pošleš mi erotickú fotku, nech viem, či si tá pravá?

Môj absolútny favorit, lebo keď mám zlé obdobie, tak mu dokážem aj ja, aspoň priemerne inteligentná žena, naletieť...Jasne, nenaletím na tie žiadosti o fotku, len proste s ním chvíľu strácam čas, píšeme si, kto má čo rád, čo od života očakáva a potom zrazu to príde, otočí tému na sex, chce erotické fotky, lebo z toho vraj zistí, či sa k sebe hodíme. Nie, nechce sa stretnúť, aby sme sa spoznali, teda, chce, ale najprv chce vedieť, čo má žena rada v posteli. V tejto fáze končievam debatu, lebo aj mne, naivnej, priemerne inteligentnej žene je jasné, že takto sa skutočný vzťah nezačína.

Ale, aby som nebola iba zlá a negatívna, za tie roky som na danej sieti našla aj jedného, áno, jedného, človeka, s ktorým si píšeme, pokecáme o živote, nikto od druhého nič nechce a je to tak ok.

A nechápte ma zle, ja tých vyššie spomínaných nesúdim, všetci sme nejakí (nie nijakí, ani niakí a už vôbec nie niejaký), akurát by som privítala, keby sa dotyční mne vyhýbali, ale to asi môžem len snívať, prípadne dané typy sociálnych sietí ignorovať...ale potom by ste toto nečítali a dúfam, že som aspoň pár z vás pobavila.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?